Z A T O R – Energylandia

PROMOCJA: 17 – 30.04.2020 cena niższa o 10,00/os

Atrakcje w cenie

  • kilka godzin wspaniałej zabawy
  • Strefy dopasowane do wieku
  • Bajkolandia i strefa familijna
  • Water Park i strefa ekstremalna
  • Seans w Planetarium
  • Seans w kinie 7D
  • Teatr Egypt i Colosseo
  • widowiska i pokazy edukacyjne

W cenie także:

Przejazd autokarem i parkingi * opieka pilota * frytki i napój dla każdego uczestnika * 1 opiekun na 10 uczestników bezpłatnie * ubezpieczenie NNW

Cena od: 75,00/os.

ENERGYLANDIA

największy park rozrywki w Polsce

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Wszystkie widowiska i atrakcje w cenie biletu z możliwością przemieszczania się między strefami.

Każde z urządzeń jest obsługiwane przez animatorów, którzy, jeżeli bezpieczeństwo tego wymaga, kontrolują wiek i wzrost uczestników.

Strefy rozrywki:

Strefa dziecięca to prawdziwa kraina marzeń wszystkich maluchów dużych i małych z odpowiednimi do wieku urządzeniami i bajkową scenerią. Dodatkowo wiele z elementów scenografii pełni rolę edukacyjną: dzieci mogą zobaczyć figury bajkowych zwierzątek.

Strefa familijna to obszar przeznaczony dla całej rodziny. Wszystkie dostępne w tej strefie urządzenia są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Królują tutaj atrakcje wodne, takie jak: spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych, czy spływ łódką po specjalnym, wodnym torze. Oprócz tego dla rodzin czeka kolejka widokowa oraz duża wersja samochodzików.

Strefa młodzieżowa, zwana także sektorem ekstremalnym to prawdziwe wyzwanie, pełne adrenaliny i szalonych przygód dla osób dorosłych i młodzieży. To tutaj znajdziecie najwyższe, najszybsze i najbardziej wymagające urządzenia. Stylistyką sektor nawiązuje do antycznej kultury Majów i Azteków.

WIDOWISKA I ATRAKCJE W CENIE:

Sala Widowiskowa Egipt

Poczujesz się jak w dolinie Nilu: niepowtarzalny klimat, scenografia, nawiązująca do starożytnego Egiptu oraz muzyka i wykwalifikowani animatorzy, ukażą Wam piękno tego miejsca. Niezwykłe przedstawienia, widowiska i pokazy!

Sala Widowiskowa Colosseo

Poczuj się jak w starożytnym Rzymie.Stylistyką nawiązującą do tego cudu architektury, jakim jest starożytne Koloseum zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Koncerty największych gwiazd zwieńczą każdy pobyt w największym Parku Rozrywki w Polsce.

Pyramid Illusion Cinema

Pyramid Illusion to kino 7D oferujące odwiedzającym niesamowite przeżycia dzięki połączeniu i zsynchronizowaniu projekcji filmów trójwymiarowych z krystalicznie czystym dźwiękiem przestrzennym oraz specjalnym efektom w jakie dodatkowo wyposażone są fotele i sala kinowa. Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestnikom odczuwalne wszystkimi zmysłami, pełne i niemalże namacalne wrażenie przeniesienia się w fikcyjny, fantastyczny świat. Budynek w kształcie ogromnej piramidy, potężne posągi faraonów i rzeźby Anubisa oraz wszystkie elementy aranżacji utrzymane w starożytnej egipskiej stylizacji jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowy charakter tej atrakcji.